تاریخ امروز:۲ مهر ۱۴۰۰
روانشناسی سازمانی شیرین فخار

اصول روانشناسی صنعتی و سازمانی

شیرین فخار در وب سایت خود با کمک گرفتن از بهترین روانشناس ها،  به  ارزیابی و روش های  درمانی انواع نگرانی های روانشناختی در بزرگسالان ، نوجوانان و کودکان می پردازد، که از جمله خدمات روانشناسی بالینی شیرین فخار شامل:اطلاعات و تولید محتوای علمی و تخصصی در رابطه با اختلالات خلقی و اضطرابی ، اختلالات خوردن ، مشکلات رابطه ، استرس شغلی ، ADHD ، تروما ، نگرانی های جنسی ، مشکلات مصرف مواد و موارد مشابه دیگر است .

روانشناسی صنعتی و سازمانی اغلب به افزایش بهره وری کارمندان در محیط کار و مسائل ارگونومی یا فرآیند های مربوط به استخدام آنها از قبیل استفاده از ارزیابی ۳۶۰ درجه، کانون ارزیابی، کانون توسعه و آموزش برای مدیران و کارمندان می پردازد.

روانشناسی صنعتی

روانشناسان صنعتی سازمانی رفتار را در موقعیت‌های كاری مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهند. روانشناسی صنعتی سازمانی دارای دو جهت است: علم و عمل.
▪ جهت اول: روانشناسی صنعتی سازمانی دارای حق قانونی تفحص علمی است، و علاقه‌مند به رشد و توسعۀ دانش در موضوع انسان در محیط كار.
▪ جهت دیگر: روانشناسی صنعتی سازمانی ـ جهت حرفه‌ای ـ مربوط به كاربرد دانش برای حل مشكلات واقعی دنیای كار است. یافته‌های پژوهشی روانشناسی صنعتی سازمانی را در زمینه‌های استخدام بهتر كاركنان، كاهش غیبت، بهبود ارتباطات، افزایش خشنودی شغلی و حل مشكلات بی‌شمار دیگر دنیای كار، می‌توان به كار گرفت.
روانشناسی صنعتی سازمانی چیزی بیش از یك وسیله است كه در اختیار رهبران تجارت و صنایع قرار گیرد، تا فقط بتواند كارآیی واحد ایشان را افزایش دهد.

وظایف کلی روانشناس سازمان به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • بررسی و تحقیقات روانشناسی در محیط کار
  • کمک در راستای یافتن و استخدام نیروی کار و کارمندان ماهر
  • آموزش و ایجاد انگیزه در نیروی کار
  • ارزیابی عملکرد شغلی
  • افزایش بهره وری کسب و کار
  • بهبود ساختار سازمانی
  • بهبود کیفیت زندگی کارفرمایان و کارمندان
  • مشاوره در سازمان
  • بررسی رفتار مصرف کننده و روند بازاریابی

ما در وب سایت خود با کمک گرفتن از بهترین روانشناس ها، به ارزیابی و روش های درمانی انواع نگرانی های روانشناختی در بزرگسالان ، نوجوانان و کودکان می پردازیم، که از جمله خدمات روانشناسی بالینی ما شامل:اطلاعات و تولید محتوای علمی و تخصصی در رابطه با اختلالات خلقی و اضطرابی ، اختلالات خوردن ، مشکلات رابطه ، استرس شغلی ، ADHD ، تروما ، نگرانی های جنسی ، مشکلات مصرف مواد و موارد مشابه دیگر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *